O nás

Solid Security představuje zkušenosti, znalosti a profesionální přístup na trhu s ostrahou osob a majetku. Jsme společností, která úspěšně působí od roku 1991 na území celého Polska, od roku 2008 na území České republiky jako nástupnická společnost a od roku 2016 v Česku a na Slovensku prostřednictvím dceřiných společností. Prostřednictvím skupiny specializovaných společností poskytujeme služby v oblasti ostrahy obchodním a soukromým klientům, a to ve všech oblastech spojených s bezpečností.

Proč Solid Security

  • Největší dohledové centrum v Evropě
  • 330 000 monitorovaných objektů
  • Kompletní řešení
  • Přes 45 000 zaměstnanců
Appka MySolid

Naše filozofie

Naši zákazníci si nás cení pro profesionální znalosti, kvalitu služeb a nasazení ve věci bezpečnosti. Náš kapitál kromě kvalifikovaného týmu specialistů a zkušeností s prací s velkými firmami tvoří dlouhodobé vztahy se zákazníky. Od jiných firem nás odlišuje integrovaná služba. Ta spočívá v konsolidaci tří druhů aktivit do jednoho balíčků: technického servisu, úklidového servisu a ochrany osob a majetku. Takovéto řešení umožňuje optimalizovat náklady na straně zákazníka, větší kontrolu nad kvalitou jejich provedení a zvýšení efektivity jejich poskytování.

Záleží nám na dobrých obchodních vztazích, které stavíme na konstruktivním dialogu, profesionálním přístupu a partnerství. Potenciál Solid Security se opírá na odbornosti a zaujetí týmu. Působíme ve všech regionech Polska v Česku a na Slovensku a to prostřednictvím profesionálně organizované operační struktury. Pozice Solid Security a neustálý rozvoj firmy je spojen s dovedností využívat mnohaleté zkušenosti, se správným pochopením potřeb klienta a s investicí do lidského kapitálu a technických řešení.

Naše filozofie Solid Security

Získali jsme

Certifikát ISO 9001:2008

Certifikát ISO 9001:2008

Systém managementu kvality, mezinárodní norma, jež určuje požadavky, které má splňovat systém managementu kvality v organizaci.

Certifikát TAPA ISO 28000

Certifikát TAPA ISO 28000

Solid Security má 10 Auditorů TAPA a může tak snazším způsobem provést analýzu procesů, které umožňují zvýšení bezpečnosti v řetězci dodávek.

AQAP2120:2008a

AQAP2120:2008a

Během realizace služeb aplikujeme požadavky NATO ve formě procedur, které mají zajistit kvalitu smlouvy. Zejména procedura hodnocení a omezení rizika a plánování kvality.

Osvědčení průmyslové bezpečnosti I, II a II stupně.

Osvědčení průmyslové bezpečnosti I, II a II stupně.

Dokument, který požaduje Bezpečnostní informační služba (BIS), sloužící k potvrzení schopnosti podniku zajistit ochranu tajných informací před neoprávněným zveřejněním v souvislostí s realizací smluv nebo úkolů rozdílných aspektů, a to např. finanční, organizační a personální.

Kamery CCTV
Skrytá kancelář

Skrytá kancelář

Jedná se o zvláštní organizační jednotku pro oblast ochrany utajovaných informaci, která je podřízena zmocněnci pro ochranu a která je odpovědná za příslušnou registraci, shromáždování, oběh a předávání dokumentů oprávněným osobám.

Ozvěte se nám

    Kontaktujte PCO ( 24/7 pondělí–neděle )

    Zákaznická linka ( 8:00–16:00 pondělí–pátek )